Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Міні-фест музичних майстер-класів та концертів на Подолі
Друзі, запрошуємо вас з 13 по 15 жовтня 2016 року відвідати наш магазин РеалМюзік, що на вул. Хорива, 25 в м. Києві, де відбудеться серія майстер-класів та семінарів. Окрім корисної професійної інформації на вас чекатиме виступ гурту “СергійКузінБенд” та дуету братів Радзецьких "Big Second", автограф-сесія з учасниками гурту "Брутто" та зустрічі з відомими музикантами: Юрієм Мозілем, клавішником гурту "СКАЙ";  Олександром Касярумом, барабанщиком гурту "Joncofy"; Олександром Лежньовим, клавішником гурту "Vivienne Mort"; Сергієм Балалаєвим, барабанщиком гуртів "Sunsay", "Acoustic Quartet", "Sunchild", а також різноманітні акції, розіграші та подарунки! Тож не пропустіть нагоди отримати нові знання та задоволення від спілкування!

Грандіозний розіграш призів
Завітайте в наш магазин 13-15 жовтня та станьте учасником грандіозного розіграшу найцінніших призів від РеалМюзік! Заповніть анкету відвідувача та вигравайте* призи та подарунки, головні з яких:
акустична гітара Jay Turser JJ45 N
USB-мікрофон BlueMicSnowballIce
навушники Beyerdynamic DTX 350m


*Переможців визначатимуть за допомогою сервіса random.org. Результати лотереї буде оприлюднено 19 жовтня на нашому сайті та на офіційних сторінках соціальних мереж.

Миттєва лотерея
У період з 13 по 15 жовтня в магазині РеалМюзік спостерігатиметься грандіозне акційне зниження цін – до -70 % на всі товари! Кожен, хто відвідає нашу крамницю у ці три дні, отримає гарантовану знижку на будь-який товар, а також гарантований подарунок!

Семінари та майстер-класи

13 жовтня, четвер

15:00 Презентація і тест-драйв ударної установки серії Roadshow від Pearl (демонстратор Олександр Касярум, гурт "Joncofy")
16:00 Семінар «Інженерна філософія настроювання ударної установки» (ведучий Дмитро Іванцов, технічний спеціаліст РеалМюзік)
17:00 Автограф-сесія музикантів гурту “Брутто”
18:00 Виступ гурту “СергійКузінБенд”

14 жовтня, п’ятниця

14:00 Презентація нових аудіоінтерфейсів компаній ZOOM та ESI (ведучий Дмитро Волков, керівник студійного напряму РеалМюзік)
15:00 Презентація нових студійних моніторів LYD від Dynaudio (ведучий семінару Олександр Терещенко, технічний менеджер в РеалМюзік)
16:00 Презентація басового підсилення Gallien-Krueger та виступ дуету братів Радзецьких "Big Second"
17:00 Презентація професійного сценічного піано Kurzweil Artist, а також цифрових піано Kurzweil (демонстратор Олександр Лежньов, гурт "Vivienne Mort")

15 жовтня, субота
15:00 Майстер-клас "Практика використання інструментів Nord на сцені" (демонстратор Юрій Мозіль, гурт "СКАЙ")
16:00 Презентація нової серії тарілок PST7 від Paiste (демонстратор Сергій Балалаєв)
17:00 Майстер-клас, присвячений гітарним педалям Electro-Harmonix (ведучий Олексій Івченко, бренд-менеджер гітарного напряму Реалмюзік)

Спеціальні акційні пропозиції!

Hi-Fi

«Прийшов, побачив, переміг» – прийди, послухай і обери улюблені навушники та перемагай у конкурсі!»

У період з 13 по 15 жовтня всі охочі мають можливість послухати навушники брендів Beyerdynamic, Blue Microphones, Reloop, Sony PRO та скористатися знижкою -10% на представлені моделі. Знижка діятиме з 13 по 15 жовтня.

* Окрім того, всі присутні автоматично стають учасниками розіграшу навушників Beyerdynamic DTX 350m white, фірмового реглана та фірмової футболки Beyerdynamic!
Для цього необхідно заповнити просту форму (ПІП, номер мобільного, e-mail) – і 15 жовтня о 18.00 шляхом випадкового вибору ми визначимо трьох переможців, які отримають: за
1 місце — навушники Beyerdynamic DTX 350m white,
2 місце — фірмовий реглан Beyerdynamic,
3 місце — фірмова футболка Beyerdynamic.


 Ударні


Протягом усього міні-фесту барабанщикам буде запропоновано безкоштовний сервіс з клінінгу тарілок за допомогою засобів від Crazy Johns та Paiste!

1. Купуючи тренувальний пед Ahead AHPM, отримай у подарунок будь-яку пару паличок Rohema Percussion з серій Classic, Natural, Rock, RoundedTip
2. При купівлі тренувального педа Ahead AHPS обирай подарунок – будь-яку пару паличок Rohema Percussion з серій EcoSticks, Hornbeam
3. Купуючи комплект тарілок Paiste PST 5 UniversalSet + Crash 18" або Paiste PST 5 RockSet + Crash 18", отримай у подарунок Paiste PST 5 Splash 10"

 Проаудіо

1. Купуючи комплект Clarity BT-AM400P, отримуй подарунок: мікрофонний набір Beyerdynamic TG V35d s MIC SET
2. Спеціальна акційна ціна на мікшери Allen Heath ZEDi-8 та Allen Heath ZED6 FX – -20%!!!

 Студійне обладнання

1. USB-аудіоінтерфейс ALVA Nanoface –  -20%
2. Студійні конденсаторні мікрофони ART M-ONE і M-TWO – -20%
3. USB-аудіоінтерфейс Egosystems PHONORAMA classic2 – -20%
4. Міді-клавіатура Egosystems KeyControl 25 XT – -20%
5. Динамічний вокальний мікрофон Marshall Electronics MXL CR77 – -20%
6. Студійний конденсаторний мікрофон Marshall Electronics MXL GENESIS FET – -20%
7. Студійний конденсаторний мікрофон Marshall Electronics MXL 440 або MXL V67G + подарунок: «паук» Marshall Electronics MXL 57
8. Звуковий інтерфейс Resident Audio Thunderbolt T4 – -37%

 Клавішні

Гарантована знижка 20% на всі клавішні інструменти, які будуть у наявності в магазині «Реалмюзік» у період з 13 по 15 жовтня


Гітари

На будь-яку педаль Electro-Harmonics – знижка 50%