Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Монітори Dynaudio повернулися зі Львова (фотозвіт)

Нещодавно компанія РеалМюзік провела у Львові презентацію нових моніторів відомого датського бренду Dynaudio. Настав час підбити підсумки цього цікавого і корисного заходу та подякувати всім його відвідувачам. Окрема подяка, звісно, Богданові Нестеру, господарю студії Virtuoso Records, яка стала затишним майданчиком для нашої презентації. Отже, дякуємо щиро за теплий прийом та не менш теплі й навіть гарячі напої, якими нас тут щедро частували! 

А тепер перейдімо до справи. Отже, львів’яни та гості міста змогли на власні очі та вуха переконатися в численних перевагах нової серії LYD.

Почнемо з того, що нова лінійка LYD стала доступнішою за ціною. Але, звісно, не це головне. Найважливіше те, що вона надає всі необхідні характеристики для накопичування, зведення та мастеринга без жодної шкоди для якості звуку. Приз глядацьких симпатій «забрали» «крихітка» LYD 5 та її великий брат LYD 8. Причому LYD 5 перевершує свого родича за критеріями «ціна/якість+універсальність». За деякими відгуками, модель LYD 7 схожа на попередню серію моніторів компанії Dynaudio – BM 5 та 6. І це можуть підтвердити ті, хто на них працював або працює.

Безумовно, нова серія моніторів LYD є продовженням ідеології компанії Dynaudio, яка полягає у злитті її власної філософії та технологій. Завдяки цьому продукти Dynaudio мають свій, унікальний "характер" звучання. Інтелігентна та референсна передача аудіо – це саме те, що потрібно для роботи над майбутніми хітами та їх прослуховування.


 

А тепер про речі, без яких звук був би або неможливим, або принаймні недосконалим. Зокрема, гості нашої презентації довідалися, що MOGAMI cable – кабель відомої японської компанії – уже доступний в Україні, до того ж у достатній кількості! Тож тепер його не доведеться купувати за 6 -7$ (як було з серією W2791). Відтепер високоякісний кабель можна купити вдвічі дешевше в офіційного дистриб’ютора – компанії РеалМюзік.


 
Поговоримо і про не такі обов’язкові, але важливі аксесуари – підставки під монітори IsoAcoustics. Наші гості чітко усвідомили, що підставки не панацея, але вони реально впливають на звук. Різниця між монітором, який стоїть просто на столі, та монітором, встановленим на підставці, очевидна. А далі вибір, звісно, за вами, гостями нашого сайту.

Магнітом для поглядів відвідувачів не могли не стати нові аудіоінтерфейси RME – FireFace 802 та Babyface Pro, адже вони мають просто фантастичний вигляд. Ці інтерфейси тішать око передусім своїм дизайном та якістю виконання. Але, зрозуміло, що цим список привабливих характеристик не обмежується. Ось іще цілий перелік: стабільність драйверів, сумісність з Windows і MAC (+режим class-compliant), висока якість преампів, новий програмний мікшер, роутер нового покоління TotalMix, моніторинговий контролер тощо. 
Додамо насамкінець кілька слів про студійні навушники від SONY – MDR-7510 та MDR-7520. Вони мають ширшу АЧХ, ніж у прославленої моделі MDR-7506, і гідно показали себе на нашій презентації.


Ще раз дякуємо всім! Чекатимемо на вас на нових заходах, присвячених професійному студійному обладнанню.