Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии




Найкращі джазові басисти світу довірили свій звук Gallien-Krueger










Gallien-Krueger – культовий бренд, тож недивно, що його продукція припала до душі двом музичним геніям нашого часу, які увійшли до п’ятірки найкращих джазових контрабасистів світу.




Дейв Голланд



Дейв Голланд
(Dave Holland) – видатний басист, композитор та бенд-лідер. Його експресивне самовираження у музиці та інноваційний підхід до різних жанрів забезпечили йому успішну професійну кар’єру, яка триває вже 50 років. Серед нагород Дейва – численні Grammy та титул NEA Jazz Master 2017.

Гра Голланда вважається еталонною. Він вільно змішує жанри – джаз, рок, фанк, фолк, електронну музику та інші – створюючи таким чином нову музику. Дейв був лідером свого покоління, який переніс свінг- та бібоп-спадок джазу до модерної ери, розширюючи мелодійні можливості свого інструменту, його експресію. Голланд володіє віртуозною технікою та відчуттям ритму. Його гру можна почути в сотнях записів, з яких понад 30 позначені його іменем як лідера.

В різні часи музикант співпрацював з такими видатними музикантами, як Майлз Девіс (Miles Davis), Стен Гетц (Stan Getz), Сем Ріверс (Sam Rivers), Чік Кореа (Chick Corea), Гері Бартон (Gary Burton), та багатьма іншими. Сьогодні Дейв Голланд продовжує свою діяльність як лідер та співпрацю з музикантами, пропонуючи світові різнопланову музику, сповнену змісту, експресії та технічної складності.




Чарлі Гейден



Чарлі Гейден (Charlie Haden) – джазова легенда. Його музична кар’єра тривала понад 50 років, Чарлі помер 2014 року. Головними жанрами, в яких він працював, були фрі-джаз, португальське фаду та «вінтажне» кантрі.

Музикант співпрацював з такими джазовими гігантами, як Джон Колтрейн (John Coltrane), Еліс Колтрейн (Alice Coltrane), Чет Бейкер (Chet Baker), Джо Хендерсон (Joe Henderson) та іншими видатними музикантами, серед яких Стен Гетц (Stan Getz) та Пет Метіні (Pat Metheny).

Незабаром ми чекаємо нову поставку продукції Gallien-Krueger!