Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
QSC представляє серію CX-Q – мережеві підсилювачі для Q-SYS Ecosystem
Провідні підсилювачі з ідеальною репутацією у поєднанні з прямою інтеграцією в Q-SYSКомпанія QSC оголосила про випуск нових потужних мережевих підсилювачів для Q-SYS Ecosystem. Серія підсилювачів CX-Q включає 4- та 8-канальні моделі, у яких поєдналися авторитет QSC як постачальника високоякісного звуку та надійний дизайн з можливостями прямої мережевої передачі, контролю та моніторингу в системі Q-SYS Ecosystem.

Як периферійні пристрої системи Q-SYS Ecosystem, мережеві підсилювачі серії CX-Q мають такі переваги, як можливість мережевої маршрутизації, а також покращеної обробки сигналу, контролю, моніторингу та навантаження вихідних каналів акустичних систем. Ці підсилювачі також допомагають Q-SYS задіювати характерні технології QSC – як, наприклад, Intrinsic Correction™, яка максимізує захист та ефективність акустичних систем.


“Бренд QSC має 50-річний досвід у виготовленні найнадійніших і найпотужніших підсилювачів на ринку. Ці підсилювачі 5-го покоління розширюють свою категорію, являючи собою рішення, яке забезпечує надійний, гнучкий розподіл потужності та ще вищу якість звуку, – сказав Sanjay Kulkarni, старший директор з розробки підсилювачів QSC. – У поєднанні з відзначеною численними нагородами системою Q-SYS Ecosystem серія CX-Q дозволить інтеграторам оцінити всі переваги нативного підходу до AV&C і створити систему, яка пропонує набагато вищу якість та найкращу продуктивність, порівняно з системами, у яких застосовуються рішення з підсилювачами інших виробників».


Серія мережевих підсилювачів CX-Q базується на високоефективному гібридному підсилювачі класу D, побудованому на надійній платформі PL380 PowerLight™, яка застосовується у найважливіших інсталяціях по всьому світу. Вона також репрезентує дві інновації QSC – FlexAmp™ та FAST (Flexible Summing Amplifier Technology™), поєднані виробником для забезпечення користувачам найкращих можливостей розподілу потужності, зосереджених в одному підсилювачі.

FlexAmp дозволяє здійснювати асиметричне навантаження вихідних каналів завдяки використанню великого запасу потужності й розподілу індивідуальних рівнів вихідної потужності на кожен канал. FAST надає можливість об’єднувати канали для забезпечення ще вищої вихідної напруги (до 200 вольт RMS) або струму (до 35A). Разом ці технології допомагають полегшити інсталяцію і зменшити вартість всієї системи завдяки скороченню кількості необхідного обладнання. При цьому забезпечується необхідний запас потужності та каналів.4- та 8-канальна моделі
Обидві моделі – 4- та 8-канальна – представлені у версії “Q” – з мережевими входами, мікрофонними/лінійними аудіовходами, які забезпечують додаткові можливості для Q-SYS Ecosystem, – та у версії “Qn”, яка вирізняється лише мережевими аудіовходами, що зменшує вартість системи у ситуаціях, коли додаткові входи не є обов’язковими.

 

Компанія QSC вперше презентувала серію підсилювачів CX-Q на цьогорічній виставці ISE в Амстердамі. Більше інформації про участь QSC у ISE ви зможете знайти за посиланням.