Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
EPIC STUDIOS ЙДЕ ВПЕРЕД, ІНВЕСТУВАВШИ У ПРОДУКТИ ALLEN & HEATH ЧВЕРТЬ МІЛЬЙОНА ФУНТІВ

Провідна телевізійна продюсерська компанія та музичний майданчик Epic Studios, що має серед своїх «клієнтів» такі шоу, як Top Gear та WWE Wrestling, взялися до серйозного апгрейду в своєму представництві в Норвічі, Велика Британія. Удосконалення почалося із придбання систем мікшування Allen & Heath dLive та SQ.


«Я чув багато позитивних коментарів стосовно серій dLive та SQ у соціальних мережах. Потім було безпосереднє знайомство з ними у передових світових турах, після їхньої появи у технічних рейдерах. І я вирішив спробувати одну з них на практиці, – говорить Matt Rabong (технічний менеджер у Epic Studios). – Раніше я працював на іншій консолі, але після того, як у мене з`явилася можливість спробувати dLive S7000 у InfoComm, зрозумів, що це і є ідеальний для нас варіант. dLive легко інтегрувалася у наш робочий процес, мої звукорежисери просто закохалися в неї! Всі вони швидко і легко вивчили усі функції консолі».

 


 


Крім телевізійних програм Epic Studios, майданчик може повністю перелаштовуватися й обслуговувати різноманітні вистави і події від телевізійних програм та ігрових шоу до спортивних, корпоративних заходів та масштабних концертів (за участю, наприклад, таких артистів, як Chase & Status, Ed Sheeran та Newton Faulkner).

Rabong продовжує:


«Якість звуку dLive просто неперевершена і дає неймовірну деталізацію. Ми інвестували кошти у весь набір gigaACE, MADI і Dante карти для DM48 MixRack, щоб мати цифрові спліти для трансляції у всій нашій full HD-продакшн-галереї, а також для 48-канального мультитрекового запису безпосередньо на ноутбук на пультовій та передачі аудіо у інші частини будівлі за допомогою Dante. Якість вбудованих ефектів FX надзвичайна, а 64 мультибенд компресори для кожного типу каналу виявилися дуже корисними».

 Wallace додає:


«Після дослідження параметрів консолі з’ясувалося, що dLive є найкращою з точки зору високоякісного звуку, функціональності та простоти використання. Це консоль мрії – вона гнучка, потужна і надійна».


dLive використовується у Epic Studios як FOH-консоль. Але команда Epic Studios також інвестувала у SQ-7 як передусім головну моніторну консоль. Ось що говорить Rabong:


«SQ-7 розширює наші можливості у студії і дозволяє керувати спеціальною моніторною консоллю – з цифровим сплітом від gigaACE-карти на DM48 MixRack або аналоговим сплітом – або навіть користуватись нею, як окремою бродкаст-консоллю з муьтитрековим записом просто з її вбудованого USB-виходу. Якщо у нас відбувається якийсь менш масштабний захід або нам потрібно займати менше місця, ми також можемо застосувати SQ-7 як FOH-мікшер. Робота з програмним забезпечення інтуїтивна, тож виявилася дуже простою для технічного персоналу».


Rabong резюмує:


«Інвестиції у продукти Allen & Heath значно розширили нашу гнучкість в роботі й суттєво підвищили якість аудіо для публіки».