Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
DiGiGrid — вся суть в гнучкості

Мадс Мікельсен — датський звукоінженер, який провів в турах вже більше 15-ти років. Нещодавно DiGiGrid поспілкувались з ним про його кар'єру та досвід роботи із звуковими продуктами DiGiGrid:


«‎Я працював на багатьох концертних майданчиках, і мені поталанило познайомитися з багатьма дивовижними артистами, деякі з них врешті взяли мене у свої тури. Я працюю в основному з датськими артистами, серед яких Volbeat та Jacob Dinesen. А останнім часом гастролював з Die Antwoord, Babymetal, King Diamond та Hammerfall.


Щоразу зі мною завжди DiGiGrid MGB, DiGiCo і мережеві продукти SoundGrid. Екосистема SoundGrid дозволяє легко інтегрувати нові можливості, чи то записування мультитреку, чи локального введення / виведення, чи обробки плагінами.


Я використовував багато систем DiGiGrid, включаючи DiGiGrid MGB для вводу-виводу на сцені та для мультитрекового запису, DiGiGrid IOS та IOC для локального вводу-виводу та мережу SoundGrid для використання обробки плагінами у реальному часі.


Продукція DiGiGrid справді допомогла мені покращити мій робочий процес. Я вважаю, що ключовим словом тут є гнучкість - ця технологія ніколи не говорить вам "ні". У мене є можливість налаштувати робочий процес та робочу поверхню відповідно до моїх потреб та вимог. І мені не потрібно будувати свою роботу навколо технологічних обмежень. DiGiGrid та мережа SoundGrid пропонують всі ці дивовижні можливості: чи то підготовка домашньої сесії перед туром із записом мультитрека, чи побудова складної системи та мікшерного река з використанням моїх консолей DiGiCo та Waves Lv1, або просто підключення інтерфейсу DiGiGrid MGB під час шоу для потрекового запису.


Ця продукція також забезпечує надзвичайно високу якість звуку та надійність роботи. Все дуже просте у використанні та швидко конфігурується, навіть складні налаштування маршрутизації, запису та обробки.


Я з цілковитою впевненістю можу рекомендувати будь-які продукти DiGiGrid для різноманітних застосувань. А головне те, що завжди знайдеться продукт DiGiGrid, який точно відповідає вашим потребам, від невеликих до масштабних задач.»