Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Vans обирає QSC


QSC не робить автозвук, але стали надійною опорою для Vans.


PROSOUNDNETWORK EDITORIAL STAFF

25 вересня 2019 р.

У подкасті “Turned Out a Punk”, який проводить Даміен Абрагем, а спонсорує Vans, також використовуються акустичні системи QSC та мікшер TouchMix 30 ProЧикаго, штат Іллінойс, 25 вересня 2019 р. Взуття та одяг Vans і сьогодні залишається основою стилю скейт-панку. А на підтвердження своєї підтримки цієї субкультури бренд проводить по всій країні заходи House of Vans, у яких поєднуються і скейтбординг, і вуличне мистецтво і живі виступи музичних гуртів.

На багатьох із цих подій Чак Радуе, івент-менеджер, який просуває стиль життя Vans в Північній Америці, використовує цифровий мікшер QSC TouchMix-30 Pro, активні акустичні системи KW153 і K12.2 та активні сабвуфери KW181.

Radue часто використовує можливість дистанційного керування TouchMix-30 Pro через пристрій iOS або Android.


“Це стає нам у пригоді скрізь”, – каже він. “Тут в Чикаго ми проводимо події під назвою Sessions. Тут вам і катання на скейтах, і живе вуличне мистецтво, і виступи кількох місцевих гуртів. Аудиторія може буквально кататися на скейтбордах під музику, самі розумієте, ви ж не поставите звукорежисерську будку посеред скейтпарку! Отже, ми часто ставимо мікшер десь біля сцени або в іншому, зовсім не ідеальному для звукорежисера місці. Але звукорежисер чи я можемо просто ходити скрізь з iPad і працювати із звуком”.


Можливість багатоканального запису в TouchMix використовується для двох інших типів подій, як нам пояснив Радуе.


“На заході Share the Stage групи демонструють свою майстерність, а ми записуємо всі їхні треки через TouchMix, а потім монтуємо їх з відео. Потім ми показуємо ці відео запрошеному артисту або його продюсеру – минулого року це був Schoolboy Q – і група-переможець заслуговує виступити на розігріві перед цим артистом на одному з шоу House of Vans. Потім, у нас ще є серія музичного контенту Sidestripe Sessions, можете подивитися на YouTube.com/Vans. Це відео з відомими та перспективними гуртами, все виглядає так, ніби вони грають всередині коробки з-під взуття Vans. Знову ж таки, все пишеться через TouchMix, а тоді ми просто передаємо жорсткі диски на відеопродакшн”.


У головній штаб-квартирі Vans в Коста-Месі, штат Каліфорнія, сет у “коробці з-під взуття” розпочинався, як джем-сейшн наших працівників. Акустичні системи K12.2 використовуються в якості моніторів у “коробці з-під взуття”, а також як основні портали на спонтанних заходах House of Vans.


“Ми просто ставимо їх скрізь, де нам потрібно”, – зазначає Радуе. “Покриття та чіткість звучання просто неймовірні. Також дуже корисні пресети еквалайзера, вбудовані в серію K.2. Ми практично завжди можемо підлаштувати звук до приміщення за допомогою цього меню прямо на задній панелі акустичних систем, замість заглиблення у налаштування мікшера, такі як еквалайзер та компресія”.