Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Улюблений 4-х канальний рекордер Zoom H4n PRO тепер у новому стильному кольорі!4 доріжки для творчості без обмежень

Удосконалені X/Y-мікрофони, неймовірно натуральне звучання завдяки передпідсилювачам та вбудовані провідні ефекти роблять H4n Pro ідеальним портативним 4-доріжковим рекордером.

Новий погляд на класичний дизайн

Продуманий спеціально для подорожей дизайн H4n Pro є золотим стандартом для портативного запису. Рекордер доступний у класичному та новому повністю чорному кольорі.

Ідеальна портативна студія звукозапису

Завдяки вбудованим X/Y-мікрофонам, двом комбовходам XLR/TRS, функції накладання, ефектам тощо H4n Pro є осередком функціями, які дозволяють музикантам створювати пісні від початку до кінця.
Заберіть живе шоу додому

H4n Pro здатний записувати найгучніші та найважчі концерти — з SPL аж до 140 дБ – без перевантажень. Лінійний стереоканал з мікшерної консолі дозволить зафіксувати атмосферу приміщення за допомогою X/Y-мікрофонів.

* Рівень лінії +4 dBu не підтримується.Професійні передпідсилювачі

H4n Pro забезпечує високоякісний звук завдяки низькошумовим мікрофонним передпідсилювачам з роздільною здатністю запису до 24 біт /96 кГц. Удосконалений нижній шумовий поріг (-120 dBu EIN) дозволяє записувати аудіо на нижчій гучності з меншим рівнем шуму та інших небажаних моментів.
USB-аудіоінтерфейс

Рекордер працює як USB-аудіоінтерфейс з двома входами і двома виходами для ПК або Mac і дає вам можливість записувати безпосередньо на комп’ютер.


Не втрачайте жодного дубляПопередній запис

Ви фіксуєте дві секунди* аудіо до того, як натиснете RECORD, завдяки функції попереднього запису. Тож ніколи не пропустите початок чудового дубля.

*Одна секунда при записі на 96 кГц/с або в режимі 4CH

Автозапис

Функції автозапису та автостопу дозволяють H4n Pro автоматично починати або зупиняти запис відповідно до призначених вами рівнів.


Три режими запису

Режим стерео

Режим стерео може використовуватися з вбудованими X/Y-мікрофонами або зовнішніми мікрофонами та підходить для запису живих виступів, акустичних інструментів тощо.
4-канальний режим

4-канальний режим записує за допомогою вбудованих X/Y-мікрофонів та двох зовнішніх входів для запису живого звуку приміщення.
Режим MTR

Режим Multi-Track перетворює ваш пристрій на 4-доріжкову студію з вбудованими ефектами, функціями накладання та можливістю працювати з попередньо записаними звуковими файлами.


ВХОДИ ТА ВИХОДИ


Входи

H4n Pro пропонує два комбороз”єми XLR/TRS з можливістю блокування та перемикання на фантомне живлення. Окрім того, рекордер оснащено мікрофонно/лінійним входом через 1/8-дюймовий вхідний стереоджек.

Виходи

Моніторте свій перформанс за допомогою навушників або під’єднайтесь до зовнішніх пристроїв, використовуючи лінійний 1/8-дюймовий стеровихід зі спеціальним контролем гучності.


МУЗИКА.ПРОДАКШН. ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Здійснюйте запис, редагування, мікшування та мастеринг власної музики завдяки безкоштовним ліцензіям на програмне забезпечення для музичного продакшена Steinberg Cubase LE та програмне забезпечення для редагування аудіо WaveLab LE.

Студійні ефекти


Обирайте з розмаїття ефектів, серед яких еквалізація, компресія, реверберація, ділей, емулятори підсилювача тощо. Тренуйтесь разом із вбудованим метрономом, тюнером та лупером.

Час запису та формати файлів


H4n Pro може записувати аудіо в обох форматах – MP3 та WAV. Файли WAV, записані за допомогою H4n Pro, узгоджуються з форматом BWF (Broadcast Wave Format) і містять позначки та дату створення. Це дозволяє досягти легкої синхронізації та організації файлів як музикантам, так і фільммейкерам.
Записуйте чистіше, ближче та чіткіше, ніж будь-коли до цього
Функції
 • Одночасний запис 4-х доріжок
 • Високоточні мікрофонні передпідсилювачі
 • Вбудовані X/Y-стереомікрофони, які можна налаштовувати між 90˚ та 120˚
 • Запис до 140 дБ SPL завдяки X/Y-мікрофонам
 • Два мікрофонно/лінійні входи з комбороз’ємами XLR/TRS
 • Міністереоджек 1/8" на вході
 • Фантомне живлення +24 або +48В для головних входів та підключення живлення (2,5В) через мініджек на мікрофонно/лінійному вході
 • Вихід для навушників з джеком та спеціальним контролем гучності
 • Запис безпосередньо на карти SD та SDHC до 32 ГБ
 • Підтримка аудіо до 24 біт /96 кГц у форматі WAV, сумісному з BWF, або різноманітних MP3-форматах
 • Вбудовані ефекти, серед яких компресія/лімітування, low-cut-фільтри, модуляція, реверберація/ділей та моделі підсилювачів
 • USB-аудіоінтерфейс з 2 входами і 2 виходами для ПК та Mac
 • Кріплення на мікрофонну стійку чи треногу або просто на DSLR за допомогою додаткового адаптера Hot Shoe
 • Робота на 2-х стандартних батарейках AA або NiMH, які можна заряджати, до 6 годин роботи (до 10 годин у режимі Stamina)

Що у комплекті з H4n Pro:
 1. інструкція
 2. 2 батарейки AA
 3. захисний футляр
 4. ліцензія на програмне забезпечення Steinberg WaveLab LE
 5. ліцензія на програмне забезпечення Steinberg Cubase LEДодаткові аксесуари H4n Pro:
 1. захисний футляр PCH-4n (підходить для рекордерів Zoom H4n та H4n Pro)
 2. універсальний вітрозахист WSU-1
 3. адаптер для кріплення на мікрофонну стійку MA-2
 4. дротове дистанційне керування RC4
 5. Hot Shoe адаптер HS-1
 6. АС-адаптер AD-14

Аксесуари APH-4n Pro:
 1. вітрозахист WSU-1
 2. Розділювальний кабель
 3. Кабель аттенюатора
 4. USB-кабель
 5. АС-адаптер AD-14r

Набір аксесуарів для H4n Pro продається окремо