Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Студія Ivy Hall обладнуєтсья мікрофонами DPA
7 червня, 2019 р.
PSW StaffСтудія в історичній резиденції Нешвіла має у своєму парку обладнання мікрофони DPA d:dicate 2011A, d:facto 4018VL і d:vote 4099.

Музиканти Рейчел Макканн та Джош Грей придбали нешвільську історичну резиденцію Ivy Hall п'ять років тому з наміром облаштувати студію звукозапису в підвалі цього знаменитого маєтку. Сьогодні всі записи для клієнтів студії виконує компетентний і досвідчений менеджер та інженер Ерік Луміс. В задачах звукопідсилення та натурального відтворення звучання в Ivy Hall Studio він повністю покладається на студійний комплект мікрофонів DPA.«Мені завжди подобались мікрофони DPA. І хоча у більшості студій є свій “класичний вінтажний набір мікрофонів”, я хотів, щоб мікрофонний парк нашої студії вирізняв нас з-поміж традиційних мікрофонний комплектів, які можна знайти у багатьох інших студіях в Нешвілі, – каже Луміс. – Якість виготовлення DPA настільки висока, що якщо мені доведеться взяти в оренду додаткові мікрофони DPA, я буду впевнений, що мікрофон якоїсь конкретної моделі іншого року випуску (або якщо він вже пропрацював досить довги час) матиме ті ж характеристики, що й новий мікрофон щойно з заводу. Чого точно не скажеш про вінтажні мікрофони».Сесійні музиканти Ендрю Шеппард, Сара Клентон та Рейчел МакКанн нещодавно записувались на студії Ivy Hall, використовуючи її арсенал з мікрофонів DPA. Серед них стерео пара кардіоїдних мікрофонів d:dicate 2011A – для панорамного запису барабанів та багатьох інших інструментів, а також d:facto 4018VL – лінійний вокальний мікрофон та d:vote 4099 – інструментальні мікрофони для томів, контрабасу та віолончелі. Луміс був настільки вражений мікрофонами DPA, що використовує їх тепер на кожній сесії запису.

Ерік ЛумісЛуміс також любить використовувати мікрофони DPA для зйомок відеороликів про студійне обладнання. Нещодавно він використовував ці мікрофони, щоб почути тонку різницю між двома мікрофонними передпідсилювачами.«Мікрофони DPA дозволяють вам почути найдрібніші деталі навіть у дуже складних тембрах звучання», – додає він.Луміс вважає, що мікрофони DPA мають незрівнянну АЧХ поза основною віссю їхньої спрямованості:«Ви просто не знайдете інший мікрофон, який мав би кращу частотну характеристику поза своєю віссю. Коли я використовую d:vote 4099 на томах ударної установки, то звучання їхнього бічного захоплення тарілок чи малого барабану настільки подібне за своєю тональністю до прямого сигналу, що забарвлення від такого бічного проникнення майже не має. До того ж, мікрофони DPA містять внутрішні схеми передпідсилювачів, що забезпечують дуже високий рівень корисного сигналу для будь-якого підсилювача, який ви можете використовувати під час сесії звукозапису або озвучування живого виступу. Це дозволяє отримати менший рівень шумів і, як наслідок, – чистіші записи або живе звучання».

Ерік ЛумісСара Клентон, віолончелістка, співачка і авторка пісень із Нешвілла, стверджує, що мікрофони DPA найбільш реалістично передають природний тембр її віолончелі як у студії, так і під час виступів наживо.

Крім студійної роботи, Луміс також використовує мікрофони DPA в своїй концертно-туровій діяльності.«Я також багато гастролюю у якості FOH звукорежисера, і я використовував DPA на численних концертах протягом багатьох років, особливо d:vote 4099 – для блюґрасу, джазу, класики, року та інших подібних стилів, – говорить він. – Крім цього я завжди беру з собою d:facto 4018VL для озвучування вокалу Дана Тимінського у всіх його турах. Це найкращий концертний вокальний мікрофон з усіх, які я коли-небудь використовував, а я, повірте мені, перепробував їх усіх».З початку використання d:vote 4099 на студії Ivy Hall, фірма DPA випустила оновлений інструментальний мікрофон, нова модель d:vote CORE 4099 замінила попередню. Версія CORE виходить на новий рівень якості звуку. Передпідсилювач CORE від DPA – це нова технологія, яка додає звучанню музичних інструментів чіткості та деталізації в усьому динамічному діапазоні.

DPA Microphones

Ivy Hall Studio