Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Тур Г’ю Джекмана з мікшерною системою DiGiCo SD7 Quantum та акустикою L-Acoustics


26 листопада 2019 р.

Розірвати на шмаття, як Росомаха, розчулити, як шкільний наглядач в майбутньому фільмі від HBO “Погана освіта” (Bad Education), або літати над глядацькою залою на Бродвеї, все це може робити артист австралійського походження Г’ю Джекман. Нещодавно він повернувся із світових гастролей, давши по всьому світу 90 концертів за назвою “Чоловік. Музика. Шоу.” Звукове обладнання для туру забезпечувалося компанією Solotech, акустичні системи на базі L-Acoustics K2 озвучували музичні номери Джекмана в Голлівуді та на Бродвеї, які він виконував разом з групою з п’яти музикантів та оркестром з 14-ма оркестрантами.

Solotech (колишня назва SSE Audio) – компанія, яка починала свою роботу у Великобританії та Європі, а тепер вже поширилась на весь світ. Системний інженер Solotech Олександр Бібо (Alexandre Bibeau) зазначає, що другий і четвертий етапи туру Джекмана проходили на найкращих аренах в США, Канаді та Мексиці. На цих концертах використовувались основні масиви по 16 елементів L-Acoustics K2 на сторону, кожен з них доповнений шістьма підвісними сабвуферами KS28, а також флангові масиви ще по 14 K2 у якості бічних підвісів.

Такий вигляд мали праві масиви L-Acoustics K2 з KS28 та KaraДодаткові масиви з 12 кабінетів Kara спрямовувалися на крайні ліві та праві глядацькі місця, які в залежності від конкретного концертного майданчика розташовувалися відносно сцени під кутом від 180° до 220°. Ще три менші масиви з восьми елементів Kara використовувались на осі з головними порталами у якості ліній затримки для верхніх ярусів.

Solotech також використовували певну кількість акустичних систем ближнього поля, а саме вісім X8 та ще з десяток крихітних 5XT для додаткового заповнення, два додаткові наземні сабвуфери KS28 використовувались для підсилення низьких частот в цих зонах. Всі ці акустичні системи працювали від 49-ти підсилювачів-контролерів LA12X, розміщених у мобільних реках LA-RAK II.

Бібо використовував два нові процесори L-Acoustics P1 та чотири AVB комутатори Extreme Networks, сертифіковані Avnu.«В нашій системі використовується протокол AVB з аналоговим резервуванням, – розказує він. – Комутатори між собою з’єднуються за допомогою оптоволоконного кабелю, і все працює просто і надійно».


Аудіо команда Г’ю Джекмана біля турової консолі DiGiCo Quantum 7.
Передній ряд (зліва направо): моніторний технік Девід Кортні, головний FOH звукорежисер Саймон Сейєр та моніторний інженер Сеамус Фентон.
Задній ряд: портальний технік Ріккі Галлахер, технік з радіочастотного менеджменту Рендольф “Roo” Сміт,
портальний технік Марк Клетор та головний системний інженер Олександр Бібо.Під час всесвітнього турне Джекмана місце головного FOH звукорежисера за пультом DiGiCo Quantum 7 посідав Саймон Сейєр (Simon Sayer). Він має за плечима великий досвід роботи у якості музичного продюсера, композитора, студійного та концертного звукорежисера.«Мій попередній досвід роботи головним звукорежисером та за сумісництвом дизайнером звуку для світового турне мюзиклу Queen та Бена Елтона “We Will Rock You” допоміг мені поєднати такі різні підходи в озвучуванні театральної вистави та рок-групи для шоу Г'ю Джекмана», – каже Сейєр, що працював також з Гансом Ціммером та Алла Ракха Рахманом.

«Мікшувати 85 вхідних каналів повного складу оркестру та естрадної групи на таких великих майданчиках, як в цьому турі – задача не з простих, особливо з таким динамічним шоу. Але я переконаний, що L-Acoustics був найкращим вибором для нас. І глобальна технічна підтримка від цієї компанії була такою ж чудовою, як і звучання їхніх систем. Незалежно від того, в якому часовому поясі ми перебували, маючи справу з компаніями Solotech та L-Acoustics, ми завжди були впевнені, що зможемо отримати відповідь на будь-які питання та вирішити будь-які технічні проблеми дуже швидко».L-Acoustics

DiGiCo