Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Новинки Pearl 2020 з виставки NAMM


Нещодавно ми вже писали про оновлені моделі педалей для бас-барабана Pearl Eliminator Solo: Black та Red. Але на виставці NAMM Show 2020 компанія Pearl представила ще кілька новинок для барабанщиків. Давайте поглянемо, як оновився хардвейр Pearl.

Нові стільчики для барабанщиків серії Roadster

Pearl оновили свої професійні стільчики для барабанщиків серії Roadster, з метою забезпечення правильної підтримки там, де це найбільше потрібно барабанщику. Різницю можна відчути в кожному сидінні Multi-Core. Використання багатьох шарів піни різної щільності, якими обмотана подушка, та ергономічний дизайн сидіння Multi-Core із змодельованою на комп’ютері поверхнею забезпечують чудову підтримку, полегшуючи навантаження на суглоби під час довготривалих сеансів гри.Pearl Roadster Thrones
Серед нових моделей – стілець D3500 з сидінням-сідлом Multi-Core (доступний без або з повністю регульованою спинкою), моделі з круглими сидіннями Multi-Core, що мають сформовані вигини для полегшення тиску, а також революційна тристороння модель з газ-ліфтом D1500TGL, яка пропонує відчуття сидіння як круглого, так і сідельного типу, в залежності від того, як барабанщик його поверне.
Pearl 930 Series Single Braced
 
Нова механіка з одинарними ніжками серії 930

Це просто чудовий вибір для концертного барабанщика. Зберігши високу функціональність і довговічність стійок з подвійними ніжками 930-ї серії, моделі з одинарними ніжками витримують жорсткі умови експлуатації на концертах, але їхня вага значно знизилась. Відповідно стійка для хай-хетів з одинарними ніжками серії 1030 за своїм дизайном (модель H1030S) тепер поєднується не тільки в комплектах зі стійками 930S, але і з новими педалями для бас-барабана Pearl Eliminator Solo. В оновленій серії представлені наступні моделі:

  1. Стійка для тарілки з одинарними ніжками C930S
  2. Стійка для тарілки з одинарними ніжками типу “журавель” BC930S
  3. Стійка для малого барабана з одинарними ніжками S930S
  4. Стійка для хай-хетів з одинарними ніжками S1030S