Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Професійні навушники Beyerdynamic серії DTПрофесійні навушники Beyerdynamic розподіляються за типом застовування на три види: студійні, концертні та гарнітури. Сьогодні ми розглянемо три моделі відомих та усім улюблених студійних навушників DT 770 PRO, DT 880 PRO та DT 990 PRO.


Серію DT 770/880/990 PRO було започатковано 1981 року, коли з’явилися DT 880. Це були перші динамічні навушники, які не поступалися електростатам за характеристиками. У 1985 році з’явилися моделі DT 770 та 990, і тоді ж було впроваджено разподіл на закриті (DT 770), напіввідкриті (DT 880) та відкриті (DT 990) типи навушників. У першій конструкції цих моделей використовувалося пластикове наголів’я, яке не витримувало щоденної експлуатації. Тому приблизно 1990 року було запропоновано покращену професійну модель зі сталевим наголів’ям, кріпленнями з алюмінію та зносостійким пластиком чаш навушників. Після цього вся лінійка PRO здобула справжній успіх. Ці навушники розкуповували у величезній кількості професіонали звукової індустрії, від студій звукозапису до телебачення, і навіть щоб просто слухати музику вдома. 

Зліва направо: навушники Beyerdynamic DT 770 PRO, DT 880 PRO, DT 990 PRO
Beyerdynamic DT 770 PRO – динамічні навушники закритого типу, розроблені для моніторингу музики та звуку. Односторонній кабель робить використання навушників зручним. М’які амбушюри дозволяють з комфортом користуватися DT 770 PRO протягом тривалого часу. Ця модель має три модифікації з різними імпедансами: 32, 80 та 250 Ом. Інші дві моделі студійних навушників – DT 880 PRO та DT 990 PRO. Їхня приналежність до студії зводиться до відкритого акустичного оформлення. Це дає можливість прослуховувати матеріал у відносно тихих умовах студії звукозапису, в монтажній на постпродакшн або в домашній студії, тоді як концертні навушники обов’язково мають закрите оформлення, щоб мати можливість чути звук на концерті та під час виступів. Закриті навушники DT770 PRO використовуються і артистами в студії перед мікрофоном для прослуховування фонограми, оскільки з відкритих навушників до мікрофона буде потрапляти помітний сигнал.


При виборі навушників набагато важливішим є коло задач, які треба буде вирішувати. Однак з відкритими/напіввідкритими навушниками набагато легше забезпечити натуральне звучання та тривалу комфортну роботу за рахунок покращеної вентиляції. Тому використання навушниікв типу DT 880 PRO та DT 990 PRO завжди більш доцільне, якщо потрібна найкраща якість звуку. Головна вимога при використанні відкритих навушників – не надто шумні навколишні умови.Beyerdynamic DT 990 PRO – відкриті динамічні навушники, які підійдуть для широкого спектру задач у студії та вдома. Зменшена вага мембрани та всієї рухливої системи забезпечує імпульсні характеристики не гірше, ніж у електростатичних навушників, а рівна АЧХ забезпечує природний тембральний баланс. Довжина наголів’я підлаштовується під розмір голови, а чаші мають м’які амбушюри для тривалого прослуховування.

 
  
Beyerdynamic DT 880 PRO – еталонні, напіввідкриті студійні навушники, які об'єднали всі переваги відкритих навушників з підвищеною віддачею закритих моделей. Модель проектували заново з покращеною частотною характеристикою, щоб отримати рімейк класичних навушників DT 880 у новій студійній моделі з аналітичними властивостями. Якщо відкриті навушники більше підійдуть для класики та джазу, то напіввідкриті та закриті оптимальні для поп-музики та року, де вимагається підвищена віддача у низьких частотах.


Навушники виготовляють у Німеччині. Всі головні елементи конструкції виконано зі сталі, й вони викликають довіру. Амбушюри знімаються для чищення. Подушка наголів'я відстібається, однак вона щільно тримається на чотирьох кнопках. І амбушюри, і подушку в майбутньому можна замінити. Однак всі частини мають вигляд надійних та високоякісних.


Звучання навушників Beyerdynamic DT 770 PRO/ DT 880 PRO та DT 990 PRO можна охарактеризувати як високоякісні. DT770 PRO звучать достатньо подібно до моделі DT 990 PRO. Між ними є невелика різниця в детальності та стереопанорамі на користь старшої моделі, але характер звуку один і той самий – це впізнаваний фірмовий почерк Beyerdynamic PRO серії. Якість звуку підкуповує — від навушників закритого типу, якими є DT770 PRO, враховуючи їхню ціну, такого гарного звуку зовсім не чекаєш. Можна легко зрозуміти, чому 770-та модель така популярна. Немає жодних сумнівів, що це на 100% професійна модель, придатна для використання у будь-яких ситуаціях.


Відкриті навушники DT 990 PRO потребують абсолютної тиші в приміщенні, напіввідкриті DT 880 PRO дають деяку свободу дій, але закриті DT770 PRO – це справжні універсальні навушники. Не слід забувати, що є окрема модифікація DT770, без позначки PRO, але з літерою M, де реалізовано ще сильніше пасивне усунення шуму. DT770 M розроблено для барабанщиків та звукооператорів. Однак, якщо вам взагалі не потрібна звукоізоляція, закрита модель все ж таки поступається в комфорті та у звуку відкритій. Хоча це передбачувано, ми це ще раз підтверджуємо. А ось особливої різниці в звуку 80 Ом та 250 Ом ви не помітите. Якщо у вас якісна апаратура, краще віддати перевагу моделі 250 Ом. Водночас 80 Ом більш універсальні, їх можна підключати і до мобільного телефону, і до звичайної звукової карти. Чи потрібен моделям 770 PRO / 880 PRO / 990 PRO окремий підсилювач для навушників? Безумовно. Не слід ганятися за сакральними елітними пристроями в окремому корпусі, з лампами та позолотою, оскільки ви заплатите головним чином за зовнішні атрибути. Реалізація навіть якісного підсилювача для навушників сьогодні не потребує великих витрат від виробників. Чи достатньо буде виходу для навушників професійного звукового інтерфейсу? У більшості випадків так. Якщо навушники купляються не для роботи, а для дому, то в цьому випадку від хорошого підсилювача для навушників також буде користь, особливо для моделей навушників 250 Ом. Ми підтверджуємо спільну думку професіоналів про те, що Beyerdynamic серії DT є вдалими навушниками. Це надійний та невибагливий інструмент для повсякденної роботи. Попри те, що навушники достатньо низькі за чутливістю і якнайкраще звучать з потужим підсилювачем, розрахованим на високоомне навантаження. Для тих, кому не потрібно еквалізувати сибілянти вокаліста і відшуковувати артефакти фонограми, можливо, краще підійде модель DT 880 PRO, яка тяжіє до Hi-Fi, а також має найкомфортніше звучання з усіх моделей PRO. Однак, вона і найдорожча. DT 770 PRO – це простий закритий варіант відкритих DT 990 PRO. Ці дві моделі з'явилися одночасно, тому не дивно, що вони дуже схожі за звуком. Чому віддати перевагу – повністю залежить від умов прослуховування. Якщо є можливість слухати в тиші – DT 990 PRO. Потрібен універсальний варіант – DT 770 PRO. Якщо умови ще більш специфічні – дивіться на спеціальні моделі з підвищеною шумоізоляцією. 

(тут коллаж из 3х наушников )