Головна     |     Контакти     |     Новини та події     |     Де купити?     |     Каталог     |     Інтернет-замовлення     |     Реалізовані проєкти     |     Артисти     |     Вакансії
Zoom Sessions 26 серпня о 19:00

ATTENTION! 26 серпня о 19:00 в магазині РеалМюзік за адресою м.Київ, вул. Хорива, 25, відбудеться майстер-клас з використання гібридного цифрового мікшеру ZOOM серії LiveTrak.

 Наші гості — Ptakh_Jung, гурт з Києва, що створює електронну музику з елементами академічної, пост-року, гранжу, ембієнту та нойзу. Музиканти називають свій стиль електронний імпресіонізм – електронна музика, що викликає глибокі переживання, як класична. Дебютний альбом Ptakh_Jung під назвою Black Period, став альбомом 2018 року за версією видання comma.com.ua. Пізніше Black Pеriod увійшов у ТОП-50 альбомів 2010-х років за версією видання СЛУХ. Окрім концертної діяльності гурт пише музику для кіно, сучасного театру, балету, арт-перформенсів.

Хлопці коментують своє використання мікшера ZOOM так:


“Одного разу ми зустрілися, і зрозуміли — як же важко нам було без цього унікального девайсу! Він просто вирішив усі технічні проблеми, які перешкоджали нашим творчим ідеям.”


Серія LiveTrak від ZOOM
— це мікшери, призначені для артистів та музикантів, мікшування живих концертів та створення подкастів, c можливістю запису роздільних каналів і використанням до п'яти незалежних моніторних міксів. Мікшери LiveTrak оснащені найбільш безшумними і поліпшеними мікрофонними преампами, які компанія Zoom взагалі коли-небудь пропонувала. Зручна вихідна секція дозволяє посилати до п'яти індивідуальних міксів на навушники або вушні монітори, без необхідності в підсилювачі для навушників. Кожен виконавець може працювати з міксом незалежно, що дозволяє налагодити оптимальні налаштування під час живого концерту або сесії запису, і зберігати їх для подальшого використання.

LiveTrak також функціонує як повноцінний цифровий аудіоінтерфейс для комп'ютера або пристрою iOS. Мінімум налаштувань відразу дозволить музикантам і фахівцям подкасту записувати і транслювати живі шоу. Завдяки гнучкому USB-підключення, сигнал DAW дозволяє користувачам відтворювати треки під час мікшування і запису.

Кількість місць обмежена, захід проводитиметься з дотриманням усіх санітарних норм. Якщо у вас немає можливості відвідати наш захід, приєднуйтесь до перегляду онлайн трансляції за посиланням.