Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Нове надходження продукції RME


Повідомляємо вам про нове надходження продукції німецької фірми RME на склад компанії RealMusic. Звертаємо вашу окрему увагу на нову позицію в нашому асортименті.


RME HDSPe AIO Pro


HDSPe AIO Pro
– вперше в Україні! Внутрішня звукова інтерфейсна карта формату PCI Express, побудована на АЦП AK5572 і ЦАП AK4490 – таких самих, як в топовому студійному конвертері від – RME ADI-2 Pro. 34 канали з роздільною здатністю 24 біт / 192 кГц, ADAT. Карта оснащена надзвичайно якісними лінійними входами (“сигнал/шум” 120 дБА, “КНС+шум” 0,0003%) та виходами (“сигнал/шум” 119 дБА, “КНС+шум” 0,0006%), а також потужним виходом для навушників (730 мВт при 0,1% на навантаженні 32 Ом). Для забезпечення надзвичайно стабільної тактової генерації та ефективного придушення джиттер-ефекту використовується новітня технологія RME SteadyClock FS. Детальніше про нову модель читайте в нашому огляді.
RME ADI-2 DAC FS

ADI-2 DAC FS – двоканальний ЦАП і підсилювач для навушників, характеризується покращеним співвідношенням “сигнал/шум” (з 117 до 120 дБ), а також зменшеними на -10 дБ спотвореннями (в загальному до -120 дБ), при розрядності до 32 біт і частоті дискретизації до 758 кГц. Це обладнання референсного рівня, пристрій має великий набір функцій, потужний DSP процесор забезпечує всі необхідні види обробки аудіо, включно з 5-смуговим параметричним еквалайзером, швидке налаштування ВЧ і НЧ, налаштування взаємопроникнення каналів (crossfeed), а також нову концепцію регулювання гучності. Пульт дистанційного керування поставляється в комплекті. Більше інформації про ADI-2 DAC FS ви можете дізнатися в нашому огляді.

Про фірмову технологію RME Steady Clock FS можна дізнатися, переглянувши це коротке відео.


 
RME Fireface UCX

Fireface UCX – FireWire 400 або USB 2.0 (сумісний з USB 3) аудіоінтерфейс напіврекового формату має 18 вхідних та 18 вихідних каналів. Серед 8 аналогових входів – два входи з мікрофонними / лінійними передпідсилювачами та два інструментальні / лінійні входи, всі з цифровим керуванням. 8 аналогових виходів: 6 симетричних лінійних виходів та стерео вихід для навушників. На борту також є один коаксіальний інтерфейс SPDIF I/O, один оптичний ADAT I/O або SPDIF I/O, Word Clock I/O на роз’ємах BNC та 2 інтерфейси MIDI I/O (через виносний кабель). Програмне забезпечення TotalMix FX в комплекті.RME Digiface Dante

Digiface Dante – мобільний аудіоінтерфейс забезпечує передачу до 64-х каналів Dante і 64-х каналів MADI через USB 3.0. Доступна зовнішня синхронізація через роз’єми BNC. Крім цього BNC роз’єми також можуть використовуватись для MADI, і в такому разі забезпечується можливість одночасної передачі 128-ми каналів в двох форматах через USB3.0. Також цей пристрій можна використовувати окремо у якості міжмережевого мосту Dande – MADI. Про цей пристрій читайте також в огляді від видання SOS.

RM19-II – фірмові монтажні “вуха” для кріплення напіврекових пристроїв RME в стандартну 19" рекову стійку. Сумісні з Multiface 2, Fireface 400, Fireface UC, Fireface UCX, QuadMic 2, MADIface XT, ADI-2, ADI-2 FS, ADI-2 Pro, ADI-2 Pro FS, ADI-2 Pro FS BE and AVB Tool. Не сумісні з: Multiface 1, Digiface, RPM, ADI-4 DD, ADI-2 DAC, ADI-2 Pro FS R Black Edition.