Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Комплексне рішення від QSC озвучує новий фірмовий центр Gibson Garage


Будь-який гітарист, перебуваючи у Нешвіллі, має неодмінно завітати до Gibson Garage – нового фірмового центру Gibson, який об’єднав у собі роздрібний магазин брендів цієї компанії, ремонтну та реставраційну майстерню, і навіть кастом шоп, в якому клієнти можуть працювати разом з лютьє над своїм унікальними інструментами.
Для озвучування свого нового фірмового центру Gibson звернулися до місцевої компанії-інтегратора Systems Innovation, яка спроектувала та інсталювала тут звукову систему, повністю на базі рішень від QSC, включно з центральним процесором трансляційної системи Q-SYS Core 110f. Сцена, на якій встановлені активні гучномовці K12.2 та K10.2 з кардіоїдними сабвуферами KS212C, може приймати аудіо як від процесора Core, так і від цифрового мікшера TouchMix-30 Pro.

K12.2

KS212C
Разом з цим процесор Core забезпечує аудіо для додаткових приміщень за допомогою восьмиканального підсилювача потужності CX-Qn 4K8, який живить пасивні трансляційні гучномовці: двадцять AD-S.SAT з поверхневим монтажем, п’ять сабів AD-S.SUB, дві підвісні системи AD-P4T та дві колонки AD-S802T. Крім того в звуковій системі задіяні ще шість портативних активних систем CP12.


AD-S.SAT
AD-S.SUB
Настінні панелі Attero Tech забезпечують введення аудіосигналів до загальної системи, а незалежне для кожної кімнати регулювання гучності та вибір джерел звуку здійснюється за допомогою сенсорних контролерів Q-SYS Touch.


«Цей проект став для нас дуже цікавим викликом, і ми в захваті від того, як все вдалося реалізувати, – каже Джастін Ебі, головний інженер-проектувальник Systems Innovation. – Для фірмового центру Gibson потрібна була дуже гнучка та масштабована система».

«Нам потрібна була гнучка система, яка могла б працювати безперервно, – розповідає Марк Агнезі, керівник відділу просування бренду Gibson, – протягом дня для відтворення наших майстер-саундтреків артистів Gibson, а ввечері могла б перетворити наш “гараж” на справжній концертний майданчик».

«Коли Gibson вперше звернулись до нас, вони думали, що на їхній сцені виступатимуть пісняри та виконавці разом зі своїми невеликими гуртами, – продовжує Ебі. – TouchMix з його вхідними пресетами та простотою використання ідеально підходить для цього. А щойно центр відкрився, вони побачили потенціал для запрошення відомих артистів та проведення більш масштабних заходів із залученням сторонніх продакшн компаній. Отже, якщо тут встановлюється додаткова мікшерна консоль більшого формату, її можна підключити до будь-якої точки Attero Tech через аналогові з’єднання або мережу Dante. У випадку з Dante у нас є пресет, який забезпечує прямий контроль над кожним портальним гучномовцем окремо. Але, оскільки процесор Core 110f має DSP, який забезпечує еквалізацію звукопідсилювальної системи під приміщення та всі необхідні затримки, і на ці параметри консоль не впливає, тому інженерам не доводиться кожного шоу “вигадувати велосипед”. Навіть сценічне освітлення контролюється за допомогою нашої екосистеми Q-SYS».

Core 110f
Одночасно з тим, як артисти виступають на головній сцені, гості центру можуть прослуховувати гітари в одній із спеціально для цього призначених кімнат, або навіть вибирати точну деревину для свого інструмента за допомогою моторизованих дисплеїв в кастом шоп майстерні. «Очевидно, звук в основному просторі має “качати”, – каже Марк Агнезі. – але й в інших кімнатах при цьому має зберігатися своя індивідуальна атмосфера з не досить гучним звучанням. Тому коли настінні панелі дозволяють нам налаштовувати всі параметри окремо для кожного приміщення відповідно до його потреб, це дуже круто».

Трансляція звуку в окремі спеціалізовані приміщення здійснюється завдяки підсилювачу CX-Qn 4K8. Кожен з восьми його каналів живить гучномовці в окремих кімнатах через 70-вольтові лінії. «70-вольтова трансляційна система дозволяє варіювати кількість гучномовців без перевантаження підсилювача, – зазначає Ебі. – Кожен вихід відповідає за свою зону з певною кількістю динаміків».

CX-Qn 4K8 
Незважаючи на структурну складність системи, вона має бути простою в керуванні для персоналу без спеціальної технічної освіти. Інтерфейс сенсорних екранів Q-SYS пропонує саме таку гнучкість. Джастін Ебі пояснює:

«Спочатку ми запрограмували багато функцій на сенсорних панелях, таких як міні-мікшери, які дозволяють налаштувати практично все. Але з огляду на широкий спектр людей, які ними користуються, всі ці речі мали б бути простішими, тому ми просто налаштували інтерфейс із використанням пресетів».

«З мікшером TouchMix-30 Pro працювати дуже просто і швидко, – каже Агнезі. – Скажімо, якщо до “Зеленої кімнати” нашого центру завітав відомий гітарист, який раптом спонтанно вирішив вийти на сцену і зіграти кілька своїх пісень, то у нас є пресет для гітари та вокалу. У нас є пресет для двох гітар. У нас є пресет для тріо та для більших груп. Все мікшування відбувається дуже швидко та ефективно».


TouchMix®-30 Pro“Зелена кімната” – це бекстейдж зона для артистів та VIP-гостей з таємним сховищем історичних гітар. Це також окрема зона трансляції, тут може відтворюватися сигнал з основної сцени або загальна фонова музика. Також в “Зеленій кімнаті” передбачене Bluetooth з’єднання, щоб гості могли програвати пісні зі своїх телефонів, та навіть окремий вхід для вінілового програвача.

Всі вхідні пресети та усілякі параметри маршрутизації – це все добре, але що найбільше вразило як замовника, так навіть і виконавців цієї інсталяції, – це надзвичайно ретельне коригування акустики приміщення за допомогою Core 110f, яке перевершило всі очікування.

«Спочатку це приміщення наводило жах, – згадує Марк Агнезі, – печеристий бетонний простір зі стовпами через кожні три метри та повністю скляною задньою стінкою. Тут страшно було й подумати про звук. І, чесно кажучи, в результаті я вражений. Система QSC працює, і працює неймовірно».

І для Gibson, і Systems Innovation задоволені як самим обладнанням, так і співробітництвом з компанією QSC. «QSC був чудовим партнером протягом усього цього процесу, вони відразу зрозуміли наше бачення. Їхні представники дуже допомогли як з вибором обладнання, так і з побудовою моделей EASE тощо – хвалить Ебі. – Вони виконали абсолютно всі свої обіцянки, допомігши нам створити цей простір справді світового рівня».


Джерело