Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Новинки від beyerdynamic – навушники та мікрофони нової серії PRO X


Не обмежуйте свою творчість ані в студії, ані в дорозі: відкрийте для себе нові навушники та мікрофони серії PRO X від beyerdynamic.
 

Перевірена якість звуку


Де б не знаходилась ваша творча майстерня, нова серія продуктів PRO X * не обмежує сучасного митця у його творчому пориві, пропонуючи разом з тим відому еталонну якість звуку від beyerdynamic. Навушники та мікрофони PRO X – це ідеальні інструменти, які дозволяють вам повністю зосередитись на своїй творчості, коли до вас приходить натхнення. Будь-коли та будь-де.

DT 700 PRO X

Студійні навушники закритого типу для запису та моніторингу.

 

DT 900 PRO X

Студійні навушники відкритої конструкції для точного прослуховування, мікшування та мастерингу.
 M 70 PRO X

Динамічний мікрофон для радіомовлення, онлайн стрімів та подкастів.M 90 PRO X

Студійний конденсаторний мікрофон для домашніх та проджект студій звукозапису.


* Серія PRO X розширює існуючий асортимент продукції з лінійки PRO. Відповідно, класичні моделі beyerdynamic DT 770, 880 та 990 PRO, а також флагманські DT 1770 та 1990 PRO залишаються у виробництві та доступні у продажу.

П’ять митців у різних місцях, чотири нові продукти beyerdynamic – одна пісня! Рекламна кампанія серії PRO X під назвою “Дім митців” об’єднала справжніх артистів та автентичних виконавців. Співачка Рола, продюсери Декстер та iamnobodi, а також звукорежисер зведення та мастерингу Фолкер “IDR” Ґебгардт створити пісню “Feels like home” (англ. – “як вдома”) з використанням мікрофонів та навушників beyerdynamic з нової серії PRO X. В процесі їх підтримала подкастерка Міріам Давудванді, відома як Кашмірі.

Нова серія PRO X від beyerdynamic поєднує в собі найновітніші аудіо технології та увесь багаж знань, накопичених за 100 років діяльності компанії. Справжньою родзинкою нових навушників стали нещодавно розроблені драйвери STELLAR.45, які виробляються в Гайльбронні. Ці драйвери забезпечують безпрецедентні характеристики студійних навушників. А мікрофони серії PRO X вражають своєю добре продуманою електроакустичною конструкцією. Всі ці технічні вдосконалення, втілені у новій серії PRO X, дозволяють сучасним митцям поринути з головою у свою творчість, будь-коли і будь-де.

Джерело