Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Огляд студійних моніторів Dynaudio Core 47 та сабвуфера Core Sub від Sound On Sound 

Серія студійних моніторів Core вийшла на заміну знятої з виробництва лінійки Air, і як заявляють Dynaudio, нова серія здатна перевершити своїх попередників Air за всіма показниками.

Core 47 має такий самий темно-сірий корпус, передній вихід порту та відкриті драйвери, як і вся серія Core. На задній панелі знаходиться блок керування, аналогові та цифрові входи. Використовуючи ті ж підсилювачі Pascal класу D (150 Вт ВЧ, 500 Вт СЧ та 500 Вт НЧ), що і Core 59, модель Core 47 має окремі ліво-та правосторонні модифікації, як LYD 48.

Сабвуфер Core Sub є доволі компактним, з огяду на його робочі характеристики, та має, однак, немаленьку вагу у 48 кг. Два підсилювачі Pascal класу D потужністю 500 Вт, контрольовані DSP процесором серії Core, забезпечують живлення двох пар бічних 9-дюймових низькочастотних динаміків, кожен з яких розміщений в окремому герметичному відсіку. Core Sub розроблений для спільного використання з будь-яким із моніторів серії Core, на нього можна надійно встановити Core 47 (або ж моделі 7 чи 59), сформувавши таким чином вражаючу чоритисмугову акустичну систему.

Спочатку ми почали прослуховування окремо моніторів Core 47. Як і в Core 59, тут просто вражаючі баси, повністю контрольовані та чітко визначені. Що й не дивно, адже Core 47 має повністю ідентичне підсилення та має лише на 2 Гц вужчий низькочастотний діапазон. Відтворення СЧ та ВЧ, як і очікувалося від монітора Dynaudio, точне, чітке та абсолютно чесне, з надзвичайною деталізацією всіх транзієнтів. До того ж, поєднання всіх трьох драйверів є просто неперевершеним, що дає нам дуже цілісну звукову картинку, як в Core 59.

Окремо Core Sub справив враження повного контролю у всьому його робочому діапазоні від 15 до 165 Гц (± 3 дБ): чіткі перехідні процеси та швидкість реакції.

При сумісному тестуванні сабвуфера з Core 47 одразу вразила бездоганна інтеграція та тональний баланс між Core 47 та Core Sub, який заповнив нижню октаву з абсолютно нейтральним тоном. Оскільки нижні дві октави (від 80 до 20 Гц) обробляються Core Sub, 7-дюймовий НЧ динамік Core 47 зввльняється для більш точного відтворення діапазону від 80 до 475 Гц.

«Отримана вукова картинка була широка та деталізована, з чітким фантомним центром та відчуттям глибини, яка чудово передає всі голоси, клавішні та реверберації».

Отже, для професійних користувачів, власників студій звукозапису, телекомпаній, де довговічність та надійність Dynaudio є важливою частиною рішення щодо придбання дорогих моніторів, є сенс придбати навіть два повні стеки Core 47 + Core Sub, або ж 2.1 систему. Для менш вибагливих користувачів, які не мають щоденної потреби в розширенні низькочастотного діапазону до 20 Гц, пара моніторів Core 47 вже сама по собі є чудовим вибором за резонною ціною.

Переваги

  • Разом ця пара забезпечує точне, детальне та яскраве відтворення аудіо будь-якого жанру музики у діапазоні частот від 15 Гц до 37 кГц (± 3 дБ).
  • Поєднання Core 47 + Core Sub дозволяє створити широкі, глибокі та точно спозиціоновані стерео картинки.
  • З цими моніторами легко працювати протягом тривалого часу.
  • Монітори Core 47 самі по собі вже є чудовим і відносно доступним рішенням.

Недоліки

  • Немає, якщо ви можете дозволити собі такий бюджет.
Повністю огляд Dynaudio Core 47 та Core Sub читайте англійською на сайті Sound On Sound
  

Студійні монітори Dynaudio серії Core у каталозі РеалМюзік: