Головна     |     Контакти     |     Новини та події     |     Де купити?     |     Каталог     |     Інтернет-замовлення     |     Реалізовані проєкти     |     Артисти     |     Вакансії
 
 
Денис Левченко
Бас-гітарист, ендорсер струн Elixir
 
 
Професійна діяльність:

Бас-гітарист гуртів “Гуртом” “Тартак”, екс бас-гітарист “Бумбокс”. Денис використовує струни Elixir 4S NW L L, які чудово звучать на всіх його інструментах.
 
 
 
Сергій Радзецький
Бас-гітарист, ендорсер бас-гітар Lakland та процесорів Zoom в Україні
 
 
Професійна діяльність:

Бас-гітарист, композитор, участник проєктів “Оркестр Янки Козир”, “SUR-бенд”, “RADZ”, "Big Second", "Supremus", з якими він виступав на знакових фестивалях та майданчиках в Україні та за кордоном. Виступав на одній сцені з Tony Levin та його проєктом “Stick men”. Сергій використовує бас Lakland s44-60 Custom серії “Skyline”.
 
 
Олексій Дорошенко
Барабанщик, офіційний ендорсер Ahead та Paiste


Професійна діяльність:

Барабанщик гурту “Друга Ріка”.
 
Віктор “Вітольд” Корженко
Барабанщик, офіційний ендорсер Paiste, офіційний ендорсер Nord
 

Професійна діяльність:

Професійну кар'єру розпочав у 1994 році, беручи участь у конкурсах у складі рок-груп. Став дипломантом та лауреатом фестивалів “Перлина сезону” та “Червона рута” та інших. Він також брав участь у міжнародних фестивалях у Польщі, Грузії, Франції, країнах Балтії, та інших. У різний час Віктор був учасником таких гуртів, як “So”, “Борщ”, “Скрябін”, “Дримба Да Дзига”, “Танок на майдані Конго”.

Виктор Корженко:
«З ким би я не грав, у моєму сеті завжди знайдеться місце для електронних звуків! Nord Drum 3P перевернув моє уявлення про електронну музику! Це революція у світі барабанних модулів. Конструктивне та практичне рішення з різноманітними звуками ударних для всіх стилів та напрямків сучасної музики.»

facebook
 
 
Олександр Лебеденко
Музикант, офіційний ендорсер фірми Paiste
 


  • лауреат міжнародних джазових фестивалів України, Росії, Фінляндії, Швеції, Німеччини, Іспанії, Великої Британії, Литви, Латвії, Польщі
  • лауреат джаз фестивалю-конкурсу найкращих молодих виконавців Європи “Getxo-Jazz” 2001
  • організатор та учасник легендарного джазового гурту “Схід-Side”
  • найкраща джазова ритм-секція України, у складі з Денисом Дудком (контрабас)
 
 
Професійна діяльність:

 
2000 – 2001 – тур Фінляндією та Швецією з Мika Ponhola, провідним джазовим піаністом Фінляндії та американським вокалістом Siry Larson.
2007 – 2008 – участь у групі “Z-Band” під керівництвом Ігоря Закуса.
2001 – 2010 – учасник поп-проектів “Росава”, Діма Клімашенко, “Алібі”, Таїсія Повалій, “ВІА ГРА”
 
Олександр Гарькавий
Барабанщик, сесійний музикант, педагог, офіційний ендорсер фірми Paiste

Професійна діяльність:

Співпраця з такими відомими виконавцями як Гайтана, Марія Бурмака, Асія Ахат, Ольга Крюкова, “Unity”.
 
 
Костянтин Іоненко
Бас-гітарист, композитор, педагог, ендорсер Gallien-Krueger
 
 
Професійна діяльність:

Активно гастролює та співпрацює з різними музикантами, гуртами та проєктами: Bill Barron Quintet, Uraz Kivaner Trio, Austria NC Big Band, Trio Panic, Kaktus Fresh, Deep Tone Project, Natalia Lebedeva Trio, Trip Hop Shop, Night Groove, Gaitana, Alena Sal Quintet, Katya Chili, Sunchild, Karfagen. Виступав на численних фестивалях як в Україні, так і за кордоном, де грав з багатьма відомими музикантами, серед яких такі імена, як: Eric Marienthal, Mike Del Ferro, Al Di Meola, Chuck Loeb, Jeff Lorber, Walfredo Reyers Jr., Patrick Fradett & Orkestronika, Will Kennedy, Alex Hutchings, Alex Maksymiw, Vadim Neselovski, Misha Tsiganov, Goetz Gruenberg, Johnae Kendrick, Tomasz Mucha. та багато інших.

Окрім гастрольної та студійної діяльності бере участь у різних семінарах та майстер класах, з 2009 року викладає у Київському Державному Інституті Музики імені Глієра. Має ряд власних проєктів, записи яких отримали високу оцінку критиків і журналістів в США, Японії, Швеції, Франції, Нідерландах, Польщі, Україні та інших країнах. В даний час живе та працює у Києві.


konstantinionenko.com
 
 
 
Родіон Іванов
Піаніст, клавішник, композитор, продюсер, офіційний артист Nord
 
 
Професійна діяльність:

У 2002 році він записує перший альбом “More Than Words” у складі акустичного тріо. Роком пізніше виступає співавтором та співпродюсером першого альбому української співачки Гайтани “Про тебе”. У 2009 році Родіон Іванов випускає альбом “Electric Variete”, де показує широкий спектр своїх музичних інтересів – від електронного джазу до лаунжу і фанку. У 2013 році випускає електронний реліз із молодими музикантами “SideFX” EP. Родіон працює як сесійний музикант з топовими українськими рок- та поп-гуртах, серед яких “Грін Грей”, Гайтана, “ВІА ГРА”, Alyosha, паралельно продовжуючи грати у міжнародних та українських джазових проєктах.

Музикант виступає з JD Walter, Frank Lacey, Greg Bandy, Денисом Аду, Ігорем Закусом та багатьма іншими, бере участь в українських проєктах Jazz Kolo, Dogma Trio та Ad Libitum, пише пісні для поп-артистів та джазові композиції для власних джазових проєктів, а також музику для рекламних роликів. У даний час Родіон також продюсує молодий гурт “Дао Парк”, де виступає також співавтором і клавішником.


facebook

 
 
 
Юрій Мозіль
Клавішник, офіційний артист Nord
 
 
Професійна діяльність:

Клавішник гурту “С.К.А.Й”. За участю Юрія гурт “С.К.А.Й.” став володарем нагороди “Найкращий гурт України 2012 року” за версією премії “Непопса” від Jam FM, лауреатом фестивалів “Перлина сезону” і “Таврійські ігри”, творцем нового гімну клубу “Динамо Київ” – “Ми – це Динамо!”. Авторству Юрія належать такі хіти гурту, як “Тебе це може вбити”, “Бест Друг”, “Подаруй Світло”, “Струна” та ін.


facebook
 
 
Ігор Агріч
Клавішник/композитор, офіційний артист Nord
 
Професійна діяльність:

 
Ігор Агріч – клавішник та композитор, який виступає на українській джазовій сцені з 2011 року. Ігор народився в Маріуполі, почав вчитися грі на фортепіано в дитячому віці. У 14 років він вже виступав з професійними колективами. Переїхавши до Києва у 2011 році, Ігор почав втягуватися в місцеву нео-соул та ейсід-джазову спільноту, а у 2014-му приєднався до гурту співачки Джамали, де працював клавішником до 2015 року.

Після багатьох концертів та гастролей Ігор вирішив зробити перерву і почав працювати над своїм власним матеріалом, створив власне джазове тріо. У 2017 році Ігор став клавішником гурту Ірини Білик, де грає й дотепер. Також він є піаністом у гурті свого друга Андрія Чмута, що має назву “Smoothability”. Разом вони зіграли багато концертів, один з яких – спільно з легендарним клавішником Бобом Джеймсом.


«Перед початком туру з Іриною Білик я побачив, що Nord щойно випустили Nord Stage 3. Я одразу ж замовив його, розуміючи, що цей інструмент буде ідеальним для туру: він передбачає можливість повної кастомізації та призначення модуляцій, а це саме те, що було мені потрібно для живих концертів! Протягом всього туру не було жодної ситуації, коли я не зміг би втілити щось на Nord Stage 3! Я обожнюю цей інструмент!»

Артисти: Ірина Білик, Джамала, The Maneken, Андрій Чмут, Боб Джеймс.

 
 
В’ячеслав Хабаров
Гітарист-віртуоз, артист Laney в Україні
 
 
Професійна діяльність:

 
Участник відомих проєктів рок-опера “Моцарт”, рок-симфонія “Notre Dam De Paris”, засновник та гітарист прог-рок гурту Concrete Foundation. Після поранення на фронті В’ячеславу довелося перевчатися грати на ліву руку, адже сильні духом українські воїни не здаються! В’ячеслав використовує комбо Laney серії GHR.

 
 
Євген Седько
Віртуоз фламенко гітари, виконаіець і викладач гри на гітарі, мандоліні та перкусії, блогер, артист Laney в Україні
 

Професійна діяльність:

У своїй практиці Євген використовує комбо для акустичної гітари з автономним живленням Laney A-FRESCO.